Makijaż wieczorowy / okolicznościowy
Cena: 250 zł
Czas: 1 h 15 min

Makijaż wieczorowy / okolicznościowy, może zaczynać się od delikatnego koktajlowego, a kończyć się na smokey eyes. To klientka wybiera w jakim makijażu oraz kolorach czuje się najlepiej. Warto sięgnąć po inspiracje lub opisać wizję na wizycie jaki rodzaj makijażu nas interesuje. Pracuje tylko na profesjonalnych oraz sprawdzonych kosmetykach i łączę to z wypracowaną przez lata techniką, dzięki której makijaż będzie trwały i piękny. Odpowiedni sposób nakładania i technika to klucz do trwałego makijażu. 

Przed każdą wizytą na makijaż klientka powinna przygotować odpowiednio skórę, czyli wykonać pielęgnacje dopasowaną jest do jej rodzaju skóry np. peeling, maseczkę nawilżającą oraz przyjść bez makijażu, aby móc od razu przejść do wykonywania usługi i nie tracić czasu na demakijaż. 

Jeśli są osoby, które mają uczulenie na dany kosmetyk lub są po zabiegach złuszczających muszą wcześniej poinformować wizażystkę o takiej sytuacji.

Kępki rzęs są w cenie makijażu, rzadko się zdarza, że ktoś rezygnuje z nich. Już wytłumaczę dlaczego, ponieważ odpowiednią długością oraz skrętem rzęs możemy powiększyć oko i je bardziej otworzyć. To od nas zależy jaki efekt nam odpowiada, ja jako wizażystka słucham i doradzam klientce. Kępki rzęs kojarzą się z czymś mocnym i ciężki, a wcale nie muszą. Moje prace są tego przykładem. Pracuję na różnych rzęsach, dlatego łatwiej mi dopasować je do oczekiwań klientki. Bo efekt całego makijażu musi zachwycić i wydobyć piękno, a rzęsy grają tu dużą rolę i nie mogą przytłaczać.

Makijaż sylwestrowy
Cena: 270 zł
Czas: 1 h 15 min

Makijaż sylwestrowy to idealny czas by zaszaleć i dać się ponieść, spełnić swoje wizję i wyczarować coś co od dawna tkwiło w naszej głowie. Jako wizażystka wykonuje  makijaże użytkowe, ale również odnajduję się w tych kreatywnych.

Makijaż może być lekki, a kończyć się na mocnym smokey eyes. Wszystko jest kwestią ustalenia. Od kilku sezonów górują czarne kreski namalowane wzdłuż linii rzęs jak i na ruchomej powiece lub przyklejane perły bądź diamenciki również w okolicy oka, dla każdego coś dobrego. 

Na makijaże okolicznościowe, wieczorowe, zapraszam do salonu w Warszawie, który mieści się w dzielnicy Bielany w Warszawie. 

Przy 2 osobach jestem wstanie dojechać do klienta, jest to usługa premium. Wtedy taki dojazd i pakiet uzgadniam indywidualnie telefonicznie lub mailowo.

Po każdym makijażu klientka otrzymuje zestaw poprawkowy w którym znajdzie, próbkę pomadki oraz bibułki matujące. 

Informacje o usługach

  • Przy pakietach ślubnych jest wymagany makijaż próbny wykonywany w mojej pracowni w Warszawie, dzielnica Bielany.
  • Próby ślubne wykonuje tylko w tygodniu pon-czw.
  • Bez makijażu próbnego nie podejmuję się wykonania usługi .
  • Dojeżdżam do klientów na terenie Warszawy (dojazd liczę indywidualnie) zaczyna się od 2 osób.
  • Na pojedyncze makijaże zapraszam do mojego studia.
  • W przypadku rezygnacji z usługi po stronie klienta zadatek jest bezzwrotny.